Кошик
1121 відгук
Diapazon - радіостанції та аксесуари до них, а також сучасні інструменти

Цифровий тахометр лічильник мотогодин ТС-011 бензопила мотор човен

 • Готово до відправки
 • Код: 011

350 ₴

+380 (68) 935-99-55
 • +380 (93) 347-22-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цифровий тахометр лічильник мотогодин ТС-011 бензопила мотор човен
Цифровий тахометр лічильник мотогодин ТС-011 бензопила мотор човенГотово до відправки
350 ₴
+380 (68) 935-99-55
 • +380 (93) 347-22-57
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Тахометр / лічильник мотогодин для човнових моторів, мотоциклів,байків, бензопил, автомобілів. Виносний безконтактний індуктивний цифровий тахометр з вбудованою функцією лічильника мотогодин і відліку часу до сервісного обслуговування
(з можливістю програмування режимів роботи)

Виносний безконтактний індуктивний цифровий тахометр з вбудованою функцією лічильника мотогодин і відліку часу до сервісного обслуговування ТЗ-011 використовується для вимірювання числа обертів двигуна за хвилину, часу напрацювання і відліку до години наступного сервісного обслуговування будь-якого двигуна внутрішнього згоряння, зі свічок запалювання з двигунами будь тактности, з будь-яким числом циліндрів. Монтується в будь-якому зручному для контролю показань місці, бажано не яскраво освітленому або під козирком і обмеженому довжиною вхідного в комплект кабелю. Монтаж приладу, до вибраних для встановлення місця, проводиться через отвори в корпусі гвинтами саморізами. Тахометр має вбудований джерело живлення і не потребує додаткового джерела напруги.

Кінець дроту, обмотується навколо високовольтного дроту відповідного до свічки запалювання будь-якого з циліндрів двигуна і фіксується за допомогою ганчиркової ізоляційною стрічкою або хомутом.

При запуску мотора пристрій автоматично переходить в режим роботи тахометра, відображаючи на екрані дисплея кількість оборотів в хвилину, вироблених мотором, якщо не встановлено інший режим роботи. При зупинці двигуна пристрій відображає на екрані монітора кількість відпрацьованого часу з накопичувальним методом з дискретністю 1/10 години (6 хв.). При необхідності лічильник мотогодин можна скинути на нуль.
Після програмування та встановлення часу до сервісного обслуговування прилад після закінчення цього часу видає на екран дисплея повідомлення "service".

Характеристики :

 •  вбудована літієва батарея забезпечує безперервну роботу приладу протягом не менше трьох років
 •  діапазон робочих температур від -30С до +85С
 •  стійкість до вібрацій від 10 до 75 Гц
 •  довжина сигнального шнура 1,5 м
 •  виконаний у брискозахищеному виконанні
 •  вага 55 гр.
 •  8-мі мм. 5-сегментний РК дисплей
 •  дискретність зміни показань лічильника мотогодин - 0,1 години (6 хв.)
 •  максимально вимірюване число оборотів хв. 99999
 •  максимальне показання лічильника мотогодин 99999,9
 •  час установки інтервалу сервісного обслуговування 99999,9
 •  висока надійність


Комплект поставки:

 1. Тахометр лічильник мотогодин МС-011
 2. Сигнальний шнур
 3. Інструкція з монтажу та приєднання
 4. Дві пластикові стяжки
 5. Батарейка CR2032Перед встановленням режимів роботи приладу двигун, на якому він встановлений, повинен бути вимкнений, або прилад повинен бути знятий з двигуна.

1. Для вибору режиму роботи тахометра натисніть і утримуйте протягом 4 с. кнопку S1. На екрані дисплея будуть послідовно висвітлюватися значення: 01, 02, 03, 04.

- значення 01 переводить прилад у режим для роботи з двигунами у яких імпульс іскроутворення подається на свічку запалювання 1 раз за 1 такт роботи двигуна, тобто 2 рази за 1 оборот маховика двигуна (більшість двотактних двоциліндрових човнових моторів з одно канальної системою запалювання; під капотом встановлена одна двухискровая котушка запалювання з двома високовольтними висновками по одному на кожну свічку запалювання);

- значення 02 переводить прилад у режим для роботи з двигунами у яких імпульс іскроутворення подається на свічку запалювання 1 раз за 2 такту роботи двигуна тобто 1 раз за 1 оборот маховика двигуна (класичний двотактний двигун; під капотом двигуна встановлені одна або дві роздільні котушки запалювання, кожна на свою свічку запалювання);

- значення 03 переводить прилад у режим для роботи з двигунами у яких імпульс іскроутворення подається на свічку запалювання 1 раз за 4 такти роботи двигуна тобто 1 раз за 2 оберти маховика двигуна (класичний чотиритактний двигун з розподільником запалювання).

- значення 04 відключає функцію тахометра, на дисплеї буде відображатися тільки лічильник мотогодин.

Після вибору режиму роботи кнопкою S1 екран дисплея буде блимати протягом 8-10 сек., після чого перейде в режим відображення лічильника мотогодин.

2. Для установки часу до сервісного обслуговування натисніть і утримуйте протягом 4 с. кнопку S2. При цьому з правого боку дисплея з'явиться напис «SERVICE». Після появи напису натисніть і утримуйте кнопку S1 до появи в одному з сегментів дисплея необхідної цифри, що позначає 1/10, одиниці, десятки, сотні, тисячі годин до сервісного обслуговування. Перемикання від одного сегмента дисплея до іншого проводиться натисненням кнопки S2 на 1 сек. Після встановлення бажаного часу до сервісного обслуговування не робіть ніяких дій і прилад через 14-16 сек. перейде в режим відображення лічильника мотогодин.

3. Для активації режиму відліку часу до сервісного обслуговування одночасно натисніть кнопки 1 і 2 і потримайте протягом 4 с. При цьому на екрані дисплея з'являться два сегменти з мінливими від 00 до 09 значеннями і прилад автоматично перейде в режим відображення лічильника мотогодин.

4. Після вироблення двигуном часу до встановленого сервісного обслуговування на екрані дисплея з'явитися напис «SERVICE».

5. Для перегляду поточного часу до сервісного обслуговування натисніть і утримуйте протягом 4 с. кнопку S2.

6. Після появи на екрані дисплея написи «SERVICE» для її скидання одночасно натисніть і утримуйте протягом 20 сек. кнопки S1 і S2. За замовчуванням наступний інтервал часу до сервісного обслуговування буде дорівнювати раніше запрограмованому.

7. Для відключення функції тахометра і відображення на екрані дисплея тільки лічильника мотогодин натисніть і утримуйте кнопку S1 до тих пір, поки на дисплеї не висвітиться значення 04. Натисніть кнопку S1 і через 8-10 сек. екран дисплея повернеться до відображення лічильника мотогодин. При працюючому двигуні на екрані дисплея буде відображатися тільки лічильник мотогодин, причому сегменти дисплея будуть мигати, нагадуючи, що режим тахометра відключений.

8. Для обнулення лічильника мотогодин натисніть і утримуйте кнопку S1 до тих пір, поки на екрані дисплея не висвітиться значення 05, потім повторно натисніть і утримуйте протягом 8 сек. кнопку S1.

9. Для обнулення лічильника мотогодин і інтервалу часу до сервісного обслуговування одночасно натисніть і утримуйте протягом 20 сек. кнопки S1 і S2.

10. Для отключения свечения дисплея с целью экономии ресурса элемента питания при длительных перерывах в использовании прибора нажмите и удерживайте кнопку S1 до тех пор, пока на экране дисплея не высветится значение 05 и отпустите кнопку. Дождитесь, пока на экране появятся показания 0.0, затем одновременно нажмите и удерживайте кнопки S1 и S2 до тех пор пока на дисплее прибора не сменятся показания от 0.0 до 0.9, после чего прибор перейдет в режим самодиагностики. После теста самодиагностики на экране дисплея высветится значение 0.0 и через 2 сек. экран дисплея отключится. Для активації пристрою короткочасно натисніть будь-яку кнопку

Основні
ВиробникRZ
СтанНовий
Кольоровість монітораЧорно-білий
ЖивленняБатарейки одноразові
 • Ціна: 350 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner